Nata-2 Piotr Zdrojek
ul. Solińskiego 9
03-599 Warszawa
tel. (22) 678 01 27
tel. 790 218 470
fax. (22) 678 92 97 e-mail: piotr@nata2.pl

Transport i Spedycja

Nata2 to firma transportowa posiadająca ogromne doświadczenie w przewozie towarów – zarówno w kraju, jak i za granicą. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów i zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, dbając o najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Współpracujemy tylko z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami, a dzięki mało sformalizowanej strukturze jesteśmy elastyczni w zakresie realizowania zadań dla Klientów.

Nasza specjalność – transport i spedycja

Od lat naszą specjalnością jest organizowanie profesjonalnego transportu towarów w kraju, na terenie Unii Europejskiej, a także w państwach zagranicznych położonych we wschodniej części Europy. Jako jedni z nielicznych przedstawicieli branży podróżujemy również do Skandynawii, Rosji, na Ukrainę, Białoruś czy Bałkany, realizując nawet najbardziej skomplikowane zlecenia i kierując się zawsze najwyższymi europejskimi standardami. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę spedycyjną, profesjonalnie nadzorować i zabezpieczać wszystkie towary, które nam powierzycie, a także indywidualnie podejść do każdego, tworząc optymalne strategie działania. Za realizację zleceń odpowiadają wykwalifikowani kierowcy, którzy doskonale znają swoje zadania, sprawnie pokonują nawet najdalsze trasy i są w stanie zadbać o bezpieczeństwo na każdej trasie. Oferujemy Państwu możliwość negocjacji cen, bowiem pragniemy usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające osoby, poszukujące sprawdzonego przewoźnika.

Transport drogowy

Od początku realizujemy zlecenia związane z transportem drogowym, przemieszczając się po drogach całej Europy i przewożąc rozmaite rodzaje towarów o różnych gabarytach. Specjalizujemy się w szczególności w FTL, a więc transporcie całopojazdowym, ograniczając do minimum wizyty w magazynach i przeładowywanie towarów. W skład pojazdów, z których korzystamy w codziennej działalności są plandeki i platformy, w których przewozić możemy nie tylko standardowe partie produktów, ale również wyroby delikatne, sypkie, a nawet materiały niebezpieczne. Najbardziej specjalistyczne usługi świadczymy przy wykorzystaniu najwyższej jakości silosów, wywrotek i cystern.

W zakres naszych usług transportowych i spedycyjnych wchodzi nie tylko przewóz i ustalanie odpowiedniej strategii działania, ale również:

  • porady związane z procesami spedycyjnymi,
  • odbiór przesyłek od Klienta, ich ubezpieczanie i przygotowanie do przewozu,
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
  • formalności związane z odprawą celną.

Docieramy zawsze do miejsc wskazanych przez Klientów, wybierając przed realizacją zlecenia odpowiedni środek transportu, a także dbając o to, aby byli Państwo dokładnie poinformowani o tym, jakie działania wykonamy. Sporządzamy również umowy o przewóz.

Międzynarodowy przewóz towarów

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy w stanie realizować dla Państwa zlecenia niemal w całej Europie, docierając nie tylko do miejscowości znajdujących się na terenie Unii Europejskiej, ale również na wschodzie (kabotaż na terenie całej Europy). Przewozimy towary także na Bałkany i do Skandynawii, pokonując trasy szybko i przy zachowaniu największych środków bezpieczeństwa. Realizując zadania w zakresie transportu międzynarodowego zajmujemy się importem i eksportem, a Klientom oferujemy również transport drobnicowy, umożliwiający nam przewożeniem niewielkich partii towarów.

Przewóz towarów w Polsce

Podobnie jak w przypadku transportu zagranicznego, również w Polsce oferujemy Państwu kompleksową obsługę spedycyjną. Docieramy do każdego miejsca w kraju, dostarczając przesyłki zawsze na czas. Jesteśmy odpowiedzialni za dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek towarów, a także oferujemy czynności dodatkowe w postaci składowania przesyłek czy przeprowadzanie cesji praw do przesyłki.

Ładunki i tabor

Nasze usługi transportowe dotyczą różnych rodzajów ładunków, co związane jest bezpośrednio z posiadanym przez nas taborem. Oferujemy Państwu przewóz ładunków całopojazdowych, częściowych i neutralnych, towarów niebezpiecznych i ładunków, które muszą znajdować się w określonej temperaturze, a także dostarczanie ładunków gabarytowych. Posiadamy duże doświadczenie w przewozie ładunków sypkich, płynnych, stałych, a także kruchych i delikatnych. Jesteśmy w stanie zadbać o odpowiedni załadunek i utrzymanie należytych warunków w czasie realizowania zlecenia, dlatego też zajmujemy się transportem żywności.

Każde zadanie jest przez nas wykonywane po wcześniejszym dopasowaniu auta do konkretnego zlecenia oraz zadbania o ubezpieczenie OC przewoźnika. Na nasz tabor składają się między innymi:

  • plandeki,
  • izotermy i chłodnie,
  • platformy,
  • samochody typu jumbo, mega i firanka,
  • auta o sztywnej zabudowie (kofer),
  • busy.

Na specjalne zamówienia organizujemy przewozyw silosach, cysternach, meblowozach i na lawetach. Dysponujemy pojazdami dostosowanymi do przewozu towarów o różnej ładowności – zarówno niewielkimi do 3,5 ton, jak i pełno-gabarytowymi do 24 ton.

W przypadku jakichkolwiek pytań i chęci skorzystania z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą i przedstawią szczegóły oferty naszej firmy transportowej.

 
© Copyright 2015