Nata-2 Piotr Zdrojek
ul. Solińskiego 9
03-599 Warszawa
tel. (22) 678 01 27
tel. 790 218 470
fax. (22) 678 92 97 e-mail: piotr@nata2.pl

Transport drogowyWiele rozwijających się firm oraz przedsiębiorstw korzysta z najpopularniejszej i jednocześnie najbardziej dostępnej metody przewożenie ładunków. Transport drogowy cały czas pozostaje jednak logistycznym wyzwaniem, związanym bezpośrednio zarówno z czasem realizacji, jak i kosztami. Jeżeli więc zależy Państwu na terminowej dostawie, jak również optymalizacji kosztów przewozu – zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Od wielu lat doskonalimy i rozbudowujemy naszą ofertę, mając na uwadze potrzeby szerokiego grona Klientów. Obecnie świadczymy usługi zarówno w obszarze transportu krajowego, jak i międzynarodowego. W obu przypadkach nasi kierowcy obecni są przy załadunku oraz rozładunku towaru, co pozwala również na jego właściwe zabezpieczenie. Dyspozycyjna oraz nowoczesna flota pojazdów pozwala świadczyć usługi spedycyjne zgodnie z zaplanowanym i przedstawionym Klientowi harmonogramem.

Wszystkie działania podejmowane przez naszą firmę są zgodne z dyrektywami prawa oraz uwzględniają bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

 

 
© Copyright 2015